محمد صمدی سرپرستی حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات ساختمانی شهری شهرداری ورامین را به عهده گرفت
خسرو زواره سکاندار معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین شد
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
حضور گسترده کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در راهپیمایی روز جهانی قدس
برگزاری نشست هم اندیشی ستاد بحران شهرداری ورامین با مدیران ارشد خدمات شهری
اقدام جهادی تا حصول نتیجه برای خدمت شایسته به شهروندان در دستور کار مدیریت شهرداری قرار دارد.
اقدام جهادی تا حصول نتیجه برای خدمت شایسته به شهروندان در دستور کار مدیریت شهرداری قرار دارد.
۲۸ فروردین ۱۴۰۱
نسخه چاپی
اقدام جهادی تا حصول نتیجه برای خدمت شایسته به شهروندان در دستور کار مدیریت شهرداری قرار دارد.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، اولین جلسه شورای معاونین با حضور مهندس علیرضا مومنی شهردار ورامین در سال جدید با حضور مدیران و معاونین شهرداری ورامین در حال برگزاری است. در این جلسه شهردار ورامین گفت: اقدام جهادی تا حصول نتیجه برای خدمت شایسته به شهروندان در دستور کار مدیریت شهرداری قرار دارد.خدمت … ادامه خواندن اقدام جهادی تا حصول نتیجه برای خدمت شایسته به شهروندان در دستور کار مدیریت شهرداری قرار دارد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، اولین جلسه شورای معاونین با حضور مهندس علیرضا مومنی شهردار ورامین در سال جدید با حضور مدیران و معاونین شهرداری ورامین در حال برگزاری است.

در این جلسه شهردار ورامین گفت: اقدام جهادی تا حصول نتیجه برای خدمت شایسته به شهروندان در دستور کار مدیریت شهرداری قرار دارد.خدمت شایسته به شهروندان نیازمند اقدام جهادی و کارشناسی است.

در این نشست موضوعاتی نظیر برنامه های اجرا شده در ایام عید نوروز ، اعطای اختیارات ویژه به مدیران مناطق در خدمات رسانی شایسته به شهروندان ، تکریم ارباب رجوع ، تلاش جهادی و شبانه روزی در خدمات رسانی شهری ، کنترل و نظارت مستمر در پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز ، تسریع پرونده های مطرح شده در کمیسیون ماده صد ، نظم و ساماندهی اداری ، بهبود و ساماندهی سد معابر عمومی ، بررسی راهکارهای کیفیت ارتقاء کیفیت ارائه خدمات شهری و بررسی عملکرد حوزه های مختلف شهری مورد بحث و تبادل نظر شورای معاونین شهرداری ورامین قرار دارد.