۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلاید
  • شناسه : 294
  • ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۵:۵۸
  • 49 بازدید
  • ارسال توسط :

برخورد با افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در ورامین

شهردار ورامین با اشاره به تشدید نظارت سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین بر فعالیت رانندگان تاکسی گفت: با افزایش خودسرانه کرایه تاکسی برخورد می شود. علی حیدریان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نظارت جدی سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین بر عملکرد رانندگان تاکسی اظهار داشت: ناظران و بازرسان سازمان تاکسیرانی ورامین در میادین اصلی و […]

شهردار ورامین با اشاره به تشدید نظارت سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین بر فعالیت رانندگان تاکسی گفت: با افزایش خودسرانه کرایه تاکسی برخورد می شود.

علی حیدریان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نظارت جدی سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین بر عملکرد رانندگان تاکسی اظهار داشت: ناظران و بازرسان سازمان تاکسیرانی ورامین در میادین اصلی و محل ایستگاه های تاکسی شهر ورامین مستقر هستند و بر فعالیت رانندگان تاکسی نظارت جدی دارند.

شهردار ورامین افزود: هر سال با پایان یافتن تعطیلات نوروزی، موضوع افزایش نرخ کرایه های تاکسی در شهرهای مختلف کشور مطرح می شود و اعضای شورای شهر بر اساس بررسی ویژگی های مختلف، نرخ های جدید را مورد تصویب قرار می دهند.

وی ادامه داد: بر اساس قانون شهرداری، نرخ پیشنهادی کرایه تاکسی به شورای شهر فرستاده می شود و سپس مصوبه شورای شهر برای تأیید نهایی به فرمانداری ارسال و فرمانداری نیز دو هفته فرصت دارد تا نظر نهایی خود را اعمال کند به همین خاطر تا تصویب شورای شهر و تأیید فرماندار هر گونه افزایش نرخ کرایه های تاکسی برخلاف قانون است و ببا متخلفان برخورد می شود.

حیدریان اضافه کرد: بازرسان سازمان تاکسیرانی ورامین در این زمینه توجیه شده اند و با رانندگانی که به صورت خودسرانه، کرایه های تاکسی را در مسیرهای مختلف افزایش بدهند، برخورد قانونی را می کند.

شهردار ورامین یادآور شد: بازرسان سازمان تاکسیرانی همچنین به صورت نامحسوس عملکرد رانندگان تاکسی را زیر نظر داشته و تلاش می کنند حقوق رانندگان تاکسی و شهروندان به صورت همزمان رعایت و حق هیچ یک از دو گروه تضییع نشود.

این مسئول با تأکید بر این نکته که شهروندان ورامینی نیز هر گونه تخلف را به سازمان تاکسیرانی ورامین گزارش کنند گفت: شهروندان ورامینی می توانند هر گونه تخلف رخ داده در نرخ کرایه های تاکسی را به سازمان تاکسیرانی گزارش کنند تا مسئولان به وظیفه خود عمل کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*