۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 15687
  • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۹:۰۷
  • 37 بازدید
  • ارسال توسط :
شهردار ورامین از اجرای ۷۰۰ پروژه در موضوعات مختلف طی ۲۸ ماه گذشته خبر داد

شهردار ورامین از اجرای ۷۰۰ پروژه در موضوعات مختلف طی ۲۸ ماه گذشته خبر داد

جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین به ریاست حسین دهقان شهردار ورامین و با حضور محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین در جهت بررسی و تشریح برنامه ها ، پروژه های خدماتی عمرانی و نظرات مدیران برگزار گردید. در این جلسه شهردار ورامین ضمن ارزیابی از عملکرد این شهرداری گفت: عملکرد شهرداری […]

جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین به ریاست حسین دهقان شهردار ورامین و با حضور محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین در جهت بررسی و تشریح برنامه ها ، پروژه های خدماتی عمرانی و نظرات مدیران برگزار گردید.

در این جلسه شهردار ورامین ضمن ارزیابی از عملکرد این شهرداری گفت: عملکرد شهرداری ورامین در حوزه های مختلف خدماتی و عمرانی در سال ۹۸ خیلی خوب بود و امیدوارم با برنامه ریزی و کارشناسی در جهت آبادانی و توسعه شهر ورامین گام های بیشتر و بهتری در سال ۹۹ برداریم.

وی همچنین گفت: همه سازمان های مربوطه در موضوع دفن فوتی های بیماران کرونا خوش درخشیدند واز زحمات همه دوستان در مبارزه با ویروس کرونا خوش درخشیدند و از زحمات همه دوستان در مبارزه با ویروس کرونا از جمله زحمات و تلاش های جهادی نیروی سازمان های آرامستان و پسماند ، آتش نشانی ، سازمان حمل و نقل و  بار ترافیک تشکر و قدردانی به عمل می آورم.

حسین دهقان همچنین افزود : طی ۲۸ ماه گذشته شهرداری ورامین حدود ۷۰۰ پروژه در حوزه های مختلف فنی عمران ، حمل و نقل و ترافیک ، خدمات شهری ، فرهنگی اجتماعی ، ورزشی و … انجام داده است.

در ادامه این نشست محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین بیان داشت: در قرآن کریم خداوند وعده داده ما مومنین را آزمایش خواهیم کرد و موضوع کرونا یک آزمایش الهی است. امروز ایمان و عمل صالح ما را نجات می دهد . مجموعه شهرداری ورامین در خدمت رسانی به مردم و مبارزه با ویروس کرونا خوش درخشیده و این خدمات تا کنون با شدت بیشتری در حال انجام است.

در ادامه این نشست هر یک از معاونین و مدیران به تشریح برنامه ها و تبادل نظر پیرامون مسایل شهری پرداختند.

 

 

sdr

sdr

dav

dav

sdr

dav

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*