محمد صمدی سرپرستی حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات ساختمانی شهری شهرداری ورامین را به عهده گرفت
خسرو زواره سکاندار معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین شد
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
حضور گسترده کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در راهپیمایی روز جهانی قدس
برگزاری نشست هم اندیشی ستاد بحران شهرداری ورامین با مدیران ارشد خدمات شهری
شهردار ورامین از اجرای ۷۰۰ پروژه در موضوعات مختلف طی ۲۸ ماه گذشته خبر داد
شهردار ورامین از اجرای ۷۰۰ پروژه در موضوعات مختلف طی ۲۸ ماه گذشته خبر داد
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
نسخه چاپی
شهردار ورامین از اجرای ۷۰۰ پروژه در موضوعات مختلف طی ۲۸ ماه گذشته خبر داد
جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین به ریاست حسین دهقان شهردار ورامین و با حضور محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین در جهت بررسی و تشریح برنامه ها ، پروژه های خدماتی عمرانی و نظرات مدیران برگزار گردید. در این جلسه شهردار ورامین ضمن ارزیابی از عملکرد این شهرداری گفت: عملکرد شهرداری … ادامه خواندن شهردار ورامین از اجرای ۷۰۰ پروژه در موضوعات مختلف طی ۲۸ ماه گذشته خبر داد

جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین به ریاست حسین دهقان شهردار ورامین و با حضور محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین در جهت بررسی و تشریح برنامه ها ، پروژه های خدماتی عمرانی و نظرات مدیران برگزار گردید.

در این جلسه شهردار ورامین ضمن ارزیابی از عملکرد این شهرداری گفت: عملکرد شهرداری ورامین در حوزه های مختلف خدماتی و عمرانی در سال ۹۸ خیلی خوب بود و امیدوارم با برنامه ریزی و کارشناسی در جهت آبادانی و توسعه شهر ورامین گام های بیشتر و بهتری در سال ۹۹ برداریم.

وی همچنین گفت: همه سازمان های مربوطه در موضوع دفن فوتی های بیماران کرونا خوش درخشیدند واز زحمات همه دوستان در مبارزه با ویروس کرونا خوش درخشیدند و از زحمات همه دوستان در مبارزه با ویروس کرونا از جمله زحمات و تلاش های جهادی نیروی سازمان های آرامستان و پسماند ، آتش نشانی ، سازمان حمل و نقل و  بار ترافیک تشکر و قدردانی به عمل می آورم.

حسین دهقان همچنین افزود : طی ۲۸ ماه گذشته شهرداری ورامین حدود ۷۰۰ پروژه در حوزه های مختلف فنی عمران ، حمل و نقل و ترافیک ، خدمات شهری ، فرهنگی اجتماعی ، ورزشی و … انجام داده است.

در ادامه این نشست محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین بیان داشت: در قرآن کریم خداوند وعده داده ما مومنین را آزمایش خواهیم کرد و موضوع کرونا یک آزمایش الهی است. امروز ایمان و عمل صالح ما را نجات می دهد . مجموعه شهرداری ورامین در خدمت رسانی به مردم و مبارزه با ویروس کرونا خوش درخشیده و این خدمات تا کنون با شدت بیشتری در حال انجام است.

در ادامه این نشست هر یک از معاونین و مدیران به تشریح برنامه ها و تبادل نظر پیرامون مسایل شهری پرداختند.

 

 

sdr
sdr
dav
dav
sdr
dav