۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 20499
  • ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۹:۳۲
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
معاون استاندار تهران: بیش از نود درصد از بودجه شهرداری ورامین محقق شده است.

معاون استاندار تهران: بیش از نود درصد از بودجه شهرداری ورامین محقق شده است.

 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، جلسه شورای معاونین با حضور مجید درویشی معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ورامین ، محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین ، علیرضا مومنی شهردار ورامین ، مدیران و معاونین در دفتر شهردار ورامین برگزار شد. در ابتدای جلسه محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی […]

 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، جلسه شورای معاونین با حضور مجید درویشی معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ورامین ، محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین ، علیرضا مومنی شهردار ورامین ، مدیران و معاونین در دفتر شهردار ورامین برگزار شد.

در ابتدای جلسه محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین ضمن خیر مقدم به مهمانان و جمع حاضر بیان داشت: مجموعه شهرداری ورامین با تلاش های شهردار ، مدیران و پرسنل توانسته اند خدمات شایسته و شبانه روزی را به عموم شهروندان ارائه دهند ، که در سال جدید موضوعات پروژه های عمرانی خدماتی ، فرهنگی و اجتماعی از مسائل پیش رو در راستای خدمات رسانی جهادی به شهروندان است.

در ادامه جلسه ، علیرضا مومنی شهردار ورامین اظهار داشت: رعایت حق الناس و خدمت شایسته به شهروندان خط قرمز کارکنان و مدیران شهرداری ورامین است و این دوره از مدیریت شهری ، با کوشش مجموعه شهرداری و حمایت مسئولین تلاش شده خدمات ماندگار عمرانی خدماتی ، فرهنگی و اجتماعی به شهروندان ارائه شود.

 در ادامه این نشست اعضای جلسه به ارائه گزارش عملکرد خود در ماه جاری و برنامه های آتی در آستانه استقبال از فصل بهار پرداختند.

 در این جلسه ، مجید درویشی معاون استاندار تهران ضمن تبریک به مناسبت ایام الله شعبانیه و در آستانه سال نو و حلول ماه مبارک رمضان به جمع حاضر ، بیان داشت: در کار مدیریت شهری ، شهرداری ورامین خوش درخشید؛ این ثمره مثبت حاصل کار اعتماد جمعی به جوانان و افراد با تجربه است. این دوره از مدیریت شهری ، بومی ترین افراد در مصدر امور اجرایی ، سکاندار مدیریت شهرستان ورامین هستند.

وی افزود: توسعه و پیشرفت ورامین از اهداف راهبردی و اصلی این دوره از مدیریت شهری است. این همدلی و همزبانی مسئولین شهرستان ورامین ، باعث گشایش های بیشتری در خدمات رسانی به شهروندان شده است. 🔹معاون استاندار تهران تصریح کرد : سه برابر شدن بودجه شهرداری ورامین که تا به امروز ۹۰ درصد آن محقق شده است و به احتمال خیلی زیاد تا هفته آینده که آخر سال است ، به طور کامل محقق می شود.

فرماندار ورامین بیان داشت: قراردادهای بزرگی مثل انعقاد قرارداد شهرداری با قرارگاه خاتم و دیگر برنامه های اجرایی در دست اقدام و … بزرگ ترین گام بزرگ شهرداری ورامین در جهت توسعه و پیشرفت شهر ورامین برداشته است.

در ادامه این نشست موضوعاتی نظیر برنامه های اجرایی شهرداری در استقبال از فصل بهار ،  تکریم ارباب رجوع ، تلاش جهادی و شبانه روزی در خدمات رسانی شهری و فرهنگی و اجتماعی به ویژه در اجرای طرح «در آستانه استقبال از فصل بهار» ، بررسی خدمات رسانی شهرداری ورامین در مناسبت های ملی و مذهبی در اسفند ماه ، زمان بندی و اتمام پروژه ها جهت افتتاح در سال جدید در پیش رو ، بررسی راهکارهای ارتقای کیفیت ارائه خدمات شهری و بررسی عملکرد حوزه های مختلف شهری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در پایان این نشست شهردار ورامین و محمد وصال پور به نمایندگی از جمع حاضر از زحمات و همکاری های شبانه روزی مجید درویشی فرماندار ورامین و سایر همکارانش با شهرداری در جهت خدمات رسانی شایسته به شهروندان تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*