تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان با حضور استاندار تهران ، مدیران ارشد شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین
پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
مراسم تجلیل از اصحاب رسانه در شهرداری ورامین برگزار شد +تصاویر
مراسم تجلیل از اصحاب رسانه در شهرداری ورامین برگزار شد +تصاویر
۲۱ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
مراسم تجلیل از اصحاب رسانه در شهرداری ورامین برگزار شد +تصاویر
همزمان با دهه کرامت و هفته خبرنگار ، مراسم تجلیل از اصحاب رسانه با حضور مسئولین و خبرنگاران دیار 15 خرداد در سالن همایش های شهرداری ورامین برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مراسم تجلیل از اصحاب رسانه صبح امروز پنج شنبه با حضور حضرت آیت الله سیدمرتضی محمودی امام جمعه شهرستان ، حجه الاسلام دکتر سیدمحسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران ، مهندس محمدرضا یوسفی فرماندار شهرستان ، مهندس علی حیدریان شهردار ، محمد صمدی سرپرست حوزه شهردار ، محسن ممیزی رئیس اداره روابط عمومی و آموزش شهرداری ،کورش میرزایی شهردار منطقه دو ، مدیران شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر ، جمعی از مسئولین شهرستان و همچنین فعالان عرصه خبر برگزار شد .

اگر فعالیت و تلاش های اصحاب رسانه و خبرنگاران نباشد، مردم به خوبی متوجه خدمت های نظام اسلامی نمی شوند.

 مهندس حیدریان شهردار در این مراسم که در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد ، با اشاره به اهمیت حرفه خبرنگاری گفت : اگر فعالیت و تلاش های اصحاب رسانه و خبرنگاران نباشد، مردم به خوبی متوجه خدمت های نظام اسلامی نمی شوند.

شهردار ورامین با تأکید بر این نکته که کار اصحاب رسانه عشق و علاقه می خواهد، افزود: خبرنگاری یک عشق محسوب می شود و همواره مشاهده می کنیم که اصحاب رسانه قبل از مسئولان و مدیران در صحنه و میدان حضور دارند.

وی با اشاره به مشارکت مردم ورامین در برگزاری مراسم اربعین در کربلای معلی ادامه داد: دوسال است که شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین با کمک های مردمی در برگزاری مراسم اربعین مشارکت داشته که مبلغ جزئی از این فعالیت توسط مدیریت شهری پرداخت می شود.

مهندس حیدریان اضافه کرد: در سال گذشته از سوی شهرداری و شورای اسلامی، مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان برای برگزاری مراسم اربعین هزینه شد و قسمت عمده ای از هزینه ها توسط کمک های مردمی تأمین گردید.

امام جمعه ورامین: خبرنگاران در تهیه خبر مراقب آبروی افراد باشند

حضرت آیت الله محمودی در این مراسم با اشاره به ضرورت رعایت تقوای الهی در انعکاس اخبار توسط خبرنگاران عزیز گفت : خبرنگاران به دلیل اطلاع رسانی صحیح و به موقع، حق بزرگی بر گردن همه افراد جامعه دارند و باید قدردان تلاش آنان بود.
وی با بیان اینکه وظیفه خبرنگاران انعکاس درست و صحیح اخبار است، گفت: خبرنگاران باید پیگیری های لازم برای صحت و سقم اخبار را انجام دهند.
محمودی با بیان اینکه ممکن است یک مطلب یا خبر با آبروی افراد بازی کند، اظهار کرد: یکی از مهمترین وظایف و رسالت های خبرنگاران، انعکاس اصل مطلب و رویداد است.
نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین افزود: خبرنگاران باید دقت کنند که اگر مطلب آنها زمینه ایجاد تفرقه و یا فساد در جامعه را فراهم کرده و باعث به وجود آمدن نزاعی در جامعه می شود، از انتشار آن مطلب پرهیز کنند.

صیانت از نظام و انقلاب اسلامی ، وظیفه اصلی خبرنگاران است .

محمد حسن فرجی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه ، با اشاره به ضرورت توجه به موضوع خبر و خبرنگاری و جایگاه آن در جامعه گفت : اگر در جنگ سرد  اسلحه کارساز باشد ، خبرنگاران در جنگ نرم می بایست با قلم و دوربین و ابزار روز در مقابل دشمنان ایستادگی کنند و این امر مانند جهاد در راه خداست .

وی با بیان اینکه باید همانند دوران  ۸ سال دفاع مقدس خود را مقابل دشمنان ببینیم ، افزود : خبرنگاران عزیز می بایست در جنگ فرهنگی نسبت به خبر و خبررسانی شایسته، جدیت بیشتری به خرج دهند و اگر این امر با رعایت اخلاق حرفه ای و اسلامی همراه باشد ، به منزله صیانت از نظام و آرمان های انقلاب اسلامی است .

ظرفیت رسانه ای شهرستان ورامین با بسیاری از استانها برابری می کند .

حجه الاسلام دکتر محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران در این مراسم ضمن تشکر از مسئولین برگزاری مراسم گفت : باید رسانه ها را منظم و قانونمند ساماندهی کنیم تا بتوانیم به نحو احسن از این ظرفیت در خدمت رسانی به مردم عزیز جنوب شرق استان تهران بهره مند شویم  .

وی افزود : باید تلاش کنیم تا از این قلم و ابزار رسانه ای در جهت انعکاس رویدادها و اخبار و برای برطرف شدن دغدغه های مشترک خبرنگاران گرامی از جمله رسیدن به آرمانهای انقلاب و نظام اسلامی استفاده کنیم .

شایان ذکر است در پایان این مراسم ، از خبرنگاران حاضر در مراسم ، با اهدای لوح سپاس و هدایایی ، قدردانی به عمل آمد .

1 2 3 4 5.5 5 6.5 6 7 8 9.5 9