معارفه علیرضا مومنی سیزدهمین شهردار ورامین و جوان ترین شهردار استان تهران برگزار شد
طرح بهداشت محله ای در محلات امامزاده یحیی (ع) و کهنه گل اجرا شد
برگزاری مراسم گرامیداشت ۹ دی با حضور مسئولین کشوری و لشگری و مدیران شهری
احداث کانال ، پل بتنی و جدول گذاری جهت جلوگیری از آب گرفتگی و هدایت آب های سطحی و اصلاح هندسی ترافیک شهری توسط شهرداری ورامین
طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
پیام تبریک فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت امام حسن عسکری(علیه السلام)
پیام تبریک فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت امام حسن عسکری(علیه السلام)
۲۸ دی ۱۳۹۴
نسخه چاپی
پیام تبریک فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت امام حسن عسکری(علیه السلام)
امام حسن عسکری (علیه السلام) : بهترین برادران تو ، کسانی هستند که بدی هایت را فراموش می کنند ، ولی نیکی هایت را همواره به یاد دارند.

ده مژده که نخل دل، برگ و بری داد           زیرا شجر باغ رسالت ثمری داد
از نسل نبی و علی وفاطمه خالق            بر خلقِ جهان بارِ دگر راهبری داد
جبریل امین گفت به احمد که خداوند            بر امت تو بارِ دگر تاج سری داد
آمد پدر مهدی موعود به دنیا                    کز آمدنش تیر دعا را اثری داد

آسمان، دیده بر زمین گشوده بود و مدینه، شب انتظارش را به دست صبح امید می سپرد که ناگاه در صبح دمی حیات بخش، آفرینش، تولّدی دوباره کرد ویازدهمین روشنگرش رابه هستی بخشید. عرش، به برکت میلاد جهان افروز امام عسکری علیه السلام بَزم شادی گستراند و باران صلواتش را بر سرای امامِ هدایت و هادی دین فرو فرستاد. زمین در تولّد نوگل بوستان ولایت، دامان سخاوتش را به روی طبیعت گشود و از عطر حضورش که الهام بخش جان ها بود، لبریز گشت.

فضای مدینه در میلاد امام عسکری علیه السلام پر شده بود از عطرِ خدا و شمیم گل سوسن و پرواز فرشتگانی که به طواف خانه دوست می آمدند تاتبریک خدا را در میلاد کودکی که زمین انتظارش را می کشید، به دامان ولایت امام هادی علیه السلام بیفشانند، و مژده رسان امامتی گردند که وجودش، روشنگر تیرگی ها و گشایش بخش قلوب انسان های اندوهناک است و عنایت بی نهایتش، کلید جمله برکت ها و تمامی نعمت هاست. او موعودی را بشارت دهنده است که ظهورش، سپیده دمی است به سوی روشنایی و مرهمی است بر تمامی رنج ها و مقصد همه رفتن ها و رسیدن هاست.

فرارسیدن میلاد با سعادت یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت را به تمام مسلمین جهان علی الخصوص شهروندان عزیزمان در دیار ۱۵ خرداد ، تبریک و تهنیت عرض می نمائیم .

اداره روابط عمومی

شهرداری و شورای اسلامی

شهر ورامین